fbpx

Co mówią o nas Klienci REFERENCJE

Bezcenny ślad Współpracy

Oto niektóre z najbardziej inspirujących recenzji naszych klientów. Jeśli chcesz dołączyć do grona zadowolonych osób lub masz coś do powiedzenia, możesz śmiało wypełnić poniższy formularz kontaktowy. Twoja opinia jest dla nas bardzo ważna, ponieważ zawsze staramy się ewoluować i doskonalić na polu zawodowym oraz pracować nad błędami.

FILM PRODUKTOWY EXACT SYSTEMS FILM PRODUKTOWY
Polecamy serdecznie współpracę z Da Studio Production w zakresie zróżnicowanych produkcji foto/video. Mieliśmy jak do tej pory przyjemność zrealizować razem różne projekty i to na pewno nie jest nasze ostatnie słowo:-) Kreatywność, otwartość na potrzeby klienta i realne wsparcie podczas realizacji - te słowa krótko, ale precyzyjnie określają jakość współpracy z Da Studio Production. Polecamy!
FILM PRODUKTOWY RHODE UVC FILM PRODUKTOWY
Należy zaznaczyć profesjonalizm już w fazie pierwszych ustaleń. Już wówczas wiedzieliśmy, że projekt będzie zrealizowany dokładnie tak, jak sobie tego życzyliśmy. DA STUDIO realizuje dla nas szereg filmów, ciągle nas zaskakując kreatywnością. Polecamy.
FILM PROMOCYJNY MAXIMA HEAD FILM PROMOCYJNY
Pełen profesjonalizm, kreatywność, polot i.... fantastyczne poczucie humoru.
FILM REKLAMOWY WARSZTAT FRYZJERA FILM REKLAMOWY
Jurek to człowiek o wielu talentach o czym sam się przekonałem. Perfekcjonista, który dba o każdy szczegół. Do realizacji podchodzi bardzo indywidualnie. Reprezentuje sobą najwyższy poziom profesjonalizmu. Po prostu najlepszy z najlepszych ! Zrealizowaliśmy już nie jeden projekt i jeszcze trochę przed nami. Jesteś MISZCZEM 😃
FILM REPORTAŻOWY STOW. MYK DO KULTURY FILM REPORTAŻOWY
Realizując duży projekt, zależało nam na udokumentowaniu finałowego koncertu , w którym brało udział ponad 100 muzyków i gwiazdy polskiej estrady. Film, jaki otrzymaliśmy jest naszą perełką w całym projekcie. Dziękujemy za współpracę i z pewnością niebawem będziemy działać wspólnie dalej.
FILM/FOTOGRAFIA/PROJEKTY GRAFICzNE/WWW ROKO DENTAL SYSTEM FILM/FOTOGRAFIA/PROJEKTY GRAFICzNE/WWW
Firma ROKO od 3 trzech lat współpracuje z DA STUDIO PRODUCTION. Zakres zleceń obejmuje materiały filmowe: filmy produktowe, szkoleniowe i reklamowe oraz reportaże z eventów wystawowych i targowych. Ponadto projekty graficzne, witryny www i znaczna ilość poligrafii. Cenimy sobie możliwość obsługi kompleksowej. Standardy jakościowe obsługi klienta w DA STUDIO stoją na bardzo dobrym poziomie. Polecamy.
www/film/fotografia Centrum Opieki i Rehabilitacji „Zdrowie” Sp.z o.o. www/film/fotografia
Zachwyciło nas tempo reakcji na wszelkie uwagi- znakomite tempo realizacji, pełen profesjonalizm w tkliwej w pandemii branży medycznej- poleca Centrum Opieki i Rehabilitacji „Zdrowie” Sp.z o.o.
film promocyjny ZDZ Częstochowa film promocyjny
ZDZ - Zespół Szkół w Częstochowie bardzo dziękuję Da Studio Production za profesjonalną i terminową realizację filmu 🙂 Współpraca z Wami to czysta przyjemność 🙂 Gorąco polecamy ❗️
www Fundacja eufonia www
➡️Pełen profesjonalizm🍀, ➡️doskonała komunikacja i porozumienie, ➡️przestrzeganie wszelkich terminów🍀, ➡️nowatorskie pomysły🍀, ➡️zmysł estetyczny🍀... Mogłabym jeszcze długo wypisywać zalety współpracy z Da Studio Production ale myślę, że najlepiej jeśli każdy przekona się sam!!! Gorąco i zdecydowanie POLECAM‼️‼️
WWW/POLIGRAFIA ARIA DENT WWW/POLIGRAFIA
Zlecenie , którego podstawę stanowiła witryna www oraz projekt graficzny na potrzeby poligrafii jak i samą poligrafię zrealizowano błyskawicznie. Stały kontakt, konsultacje i wymiana spostrzeżeń pozwoliły na proste osiągniecie finałowego efektu, który naszą firmę w pełni satysfakcjonuje. DA STUDIO PRODUCTION to profesjonalny i zaufany partner, którego polecamy! (JAROSŁAW JANAS)
FILM WIZERUNKOWY MISTRZ ZŁOTNICTWA FILM WIZERUNKOWY
Dziękuję Jurkowi i firmie DA STUDIO za wspaniały film. polecam !super profesjonalizm! (Andrzej Piątkowski)
FILM REKLAMOWY PREZENTER / DJ JANOO FILM REKLAMOWY
Da Studio Production Dziękuję za Profesjonalne wykonanie klipu !!! spotykamy się już po raz drugi i napewno nie ostatni !!! jeśli się ktoś zastanawia to proszę nie zwlekać 100 % satysfakcji Pozdrawiam (JANUSZ DOBRAKOWSKI)
FILM PROMOCYJNY PROEMA FILM PROMOCYJNY
Miałem niewątpliwą przyjemność współpracować z firmą Da Studio i mogę jedynie gorąco polecić. (MICHAŁ BIELAWSKI)
FILM PROMOCYJNY SANTORI FILM PROMOCYJNY
Super podejście do tematu, pełen profesjonalizm, a efekt końcowy zwala z nóg ! Polecam !!! (TOMEK DYLIKOWSKI)
TELEDYSK ROBERT MADZIARZ TELEDYSK
To już 5 teledysk gdzie miałem ogromną przyjemność współpracować z Jurkiem Konieczkiem szefem i zarazem producentem oraz Ekipą z DA Studio. Kreatywność i Profesjonalizm oraz szybki czas realizacji, to atuty Firmy! Ostatnia produkcja RobGitarnik & Positive Virus "JESTEŚ PONAD TYM" z tej kuźni jest niewątpliwie najlepszą z 5 o których wspomniałem ale to naturalny proces ewolucji zarówno naszej jak i Firmy DA Studio. Gorąco Polecam !!! Jurek jeszcze raz z całego serca dziękuję!!! Mam nadzieję, że spotkamy się po raz kolejny w wyjątkowych okolicznościach i z dobrych powodów!!!

Kontakt i SOcialmMediaJak nas znaleźć?

    Back to Top
    Back to Top
    Close Zoom
    Context Menu is disabled by theme settings.