Kilka słów O Nas

Kilka słów o nas w skrócie

Film w dobie internetu stał się najsilniejszym medium informacyjno reklamowym.  Jego potencjał doceniany jest przez każdy nowoczesny dział marketingu w firmach, którym zależy na pozyskaniu wysokiej pozycji na rynku dzięki wartościowemu kontentowi.

Wideo marketing w połączeniu z kreatywnym prowadzeniem facebook, instagram czy TikTok będzie przyciągał nowych klientów. 

Tworzymy filmy, treści,  które przekładają się na sprzedaż naszych klientów!  Rocznie realizujemy powyżej 40 filmów. Tworzymy pomysły, scenariusze, koncepcje, grafiki kampanii reklamowych. Mamy dużą wiedzę marketingową. Możesz polegać na naszym doświadczeniu!

 

 
da studio production na scenie
0
REALIZACJI od 2019
0
PROJEKTÓW
0
KLIENTÓW
0
ŚWIETNYCH UJĘĆ

JAK TO DZIAŁA? ETAPY WSPÓŁPRACY

PREPRODUKCJA

Zaczniemy od poznania Twoich potrzeb, przygotujemy wyjątkowy scenariusz i ustalimy każdy aspekt realizacji, by efekt końcowy całkowicie zgodny z Twoimi oczekiwaniami.

PRODUKCJA

Działamy. Uzbrojeni w plan oraz ciężki osprzęt, krok po kroku realizujemy ustalenia. To moment, w którym nadal pojawiają się kreatywne pomysły, które często trafiają do scenopisu.

POSTPRODUKCJA

To czas na zmontowanie wszystkich nagranych scen. Kolorystykę ujęć oraz dodanie efektów, napisów, licencjonowanej muzyki i animacji tak, by osiągnąć efekt "wow"

CO O NAS mówią NASZE REFERENCJE

Potrzebujesz film, zdjęcia lub pomoc w świecie internetu? Pisz do nas!

    Back to Top
    Back to Top
    Close Zoom
    Context Menu is disabled by theme settings.