fbpx

wybierz coś dla siebie OFERTA

Swoim klientom oferujemy szeroki wachlarz usług w różnych kierunkach. Ktoś uważa, że ​​zawodowy fotograf, czy filmowiec powinien skupić się na jednym rodzaju obrazu, ale w swojej praktyce zdobyliśmy wystarczająco dużo doświadczenia, aby czuć się pewnie w kilku różnych kierunkach. Dlatego uwielbiamy filmy reklamowe, fotografię oraz wszelkie zabiegi marketingowe w social media.

FILMY REKLAMOWE
Wszelkie badania jednoznacznie wskazują, że top właśnie film jest dziś najskuteczniejszym nośnikiem informacji dla potencjalnych klientów. Dlatego tak ważne jest, by przedsiębiorcy mieli świadomość tego narzędzia. Realizujemy filmy produktowe, promocyjne, korporacyjne, oparte na kreatywnych scenariuszach.
FILM SZKOLENIOWY
Ogromną popularność zyskują platformy e-learningowe, szkolenia zdalne / online. One także potrafią generować bardzo dobre przychody firmom wielu branż - lub pozwolą na pozyskiwanie kolejnych klientów zachęcającymi materiałami edukacyjnymi. Dzięki takim materiałom można zwiększyć sprzedaż sprzętu / oprogramowania/ narzędzi oraz zwiększyć zasięgi generowane w SocialMedia.
FILM REPORTAŻOWY
Dokumentowanie ważnych wydarzeń w życiu firm, czy instytucji to doskonały sposób na podtrzymanie komunikacji z obecnymi i potencjalnymi klientami. Film reportażowy wzbudzi zainteresowanie w każdej odnodze SocialMedia, pobudzi do komentowania i aktywności. A co za tym idzie do zwiększania zasięgów i przyciągania nowych zainteresowanych
FILM PRZEMYSŁOWY
To wyjątkowa forma prezentacji firmy, lub konkretnej technologii procesu. Za pomocą takiego filmu w treściwy sposób opowiesz historię swojej firmy, przedstawisz pracowników, proces produkcji a co najważniejsze przedstawić filozofię firmy , założenia i wartości które decydują w którą stronę biznesu Twoja firma podąża. Film przemysłowy to doskonały w wielu przypadkach zastępuje wizytę referencyjną. Nasze doświadczenie i dbałość o każdy kadr pozwolą uzyskać wyjątkowy przekaz, z którego Twoja firma będzie dumna.
TELEDYSK
Kiedy starą pasję - muzykę można zawodowo łączyć z drugą pasją - obrazem, wówczas powstaje bardzo wybuchowa mieszanka. Teledysk jest specyficzną formą, mniej ograniczoną kajdanami konwencji. Tu dobry scenariusz ma budzić największe emocje, śmiechem wzruszenie, zadumę. Podwójna wrażliwość - muzyczna i filmowa - pozwala swobodnie żonglować emocjami w przekazie dla osiągnięcia właściwego, nieoczekiwanego przez odbiorcę filmu efektu.
FOTOGRAFIA
Fotografia to magiczna chwila, zatrzymująca czas., lub odbiorcę oglądającego zdjęcie., który ma być może niepowtarzającą się okazję dostrzec w niej to, co zazwyczaj jest pomijane. Fotografia reklamowa, biznesowa, reportażowa, przemysłowa oraz ujęcia z drona realizowane przez DA STUDIO PRODUCTION obok filmu bedą stanowiły dodatkowe materiały marketingowe, które fantastycznie wzbogacą treści w internecie, czy na potrzeby poligrafii. Polecamy także nasze usługi fotograficzne osobom prywatnym. By z przyjemnością móc cofnąć się w czasie przeglądając albumy pełne emocji.
SOCIAL MEDIA MARKETING
Zajmujemy się kreatywnym marketingiem w Social Media. Facebook, Instagram, Tik-Tok, LinkedIn. Angażujące posty, video marketing, kampanie reklamowe. Wyręczymy Cię w pozyskiwaniu nowych kontaktów, klientów, fanów, powiększymy zasięgi oraz ruch na sklep online / witrynę, które zaowocują sprzedażą.
GRAFIKA I POLIGRAFIA
W każdej firmie reklama wizualna odgrywa ogromną rolę. Spójność graficzna identyfikacji biznesowej to częsty problem nieświadomych przedsiębiorców. Oferujemy projekty graficzne od tych najmniejszych, jakimi są np. wizytówki, po wielki format taki jak banery. billboardy, projekty graficzne na pojazdy. Dla naszych klientów mamy przygotowane atrakcyjne warunki cenowe na poligrafię. Sprawdź naszą ofertę — zapytaj lub zadzwoń.

masz dodatkowe pytania?ZAdzwoń LUB napisz

    Back to Top
    Back to Top
    Close Zoom
    Context Menu is disabled by theme settings.