Co mówią o nas Klienci REFERENCJE

Oceny klientów HISTORIA

Oto niektóre z najbardziej inspirujących recenzji naszych klientów. Jeśli chcesz dołączyć do grona zadowolonych osób lub masz coś do powiedzenia, możesz śmiało wypełnić poniższy formularz kontaktowy. Twoja opinia jest dla nas bardzo ważna, ponieważ zawsze staramy się ewoluować i doskonalić na polu zawodowym oraz pracować nad błędami.

RHODE UVC
FILM PRODUKTOWY RHODE UVC FILM PRODUKTOWY
Należy zaznaczyć profesjonalizm już w fazie pierwszych ustaleń. Już wówczas wiedzieliśmy, że projekt będzie zrealizowany dokładnie tak, jak sobie tego życzyliśmy. DA STUDIO realizuje dla nas szereg filmów, ciągle nas zaskakując kreatywnością. Polecamy. ( Przemek Kyrcz)
WARSZTAT FRYZJERA
FILM REKLAMOWY WARSZTAT FRYZJERA FILM REKLAMOWY
Jurek to człowiek o wielu talentach o czym sam się przekonałem. Perfekcjonista, który dba o każdy szczegół. Do realizacji podchodzi bardzo indywidualnie. Reprezentuje sobą najwyższy poziom profesjonalizmu. Po prostu najlepszy z najlepszych ! Zrealizowaliśmy już nie jeden projekt i jeszcze trochę przed nami. Jesteś MISZCZEM 😃 (Łukasz Suski)
MAXIMA HEAD
FILM PROMOCYJNY MAXIMA HEAD FILM PROMOCYJNY
Pełen profesjonalizm, kreatywność, polot i.... fantastyczne poczucie humoru. (Elwira Pidzik)
MISTRZ ZŁOTNICTWA
FILM WIZERUNKOWY MISTRZ ZŁOTNICTWA FILM WIZERUNKOWY
Dziękuję Jurkowi i firmie DA STUDIO za wspaniały film. polecam !super profesjonalizm! (Andrzej Piątkowski)
PREZENTER / DJ JANOO
FILM REKLAMOWY PREZENTER / DJ JANOO FILM REKLAMOWY
Da Studio Production Dziękuję za Profesjonalne wykonanie klipu !!! spotykamy się już po raz drugi i napewno nie ostatni !!! jeśli się ktoś zastanawia to proszę nie zwlekać 100 % satysfakcji Pozdrawiam (JANUSZ DOBRAKOWSKI)
ROKO DENTAL SYSTEM
FILM/FOTOGRAFIA/PROJEKTY GRAFICzNE/WWW ROKO DENTAL SYSTEM FILM/FOTOGRAFIA/PROJEKTY GRAFICzNE/WWW
Firma ROKO od 3 trzech lat współpracuje z DA STUDIO PRODUCTION. Zakres zleceń obejmuje materiały filmowe: filmy produktowe, szkoleniowe i reklamowe oraz reportaże z eventów wystawowych i targowych. Ponadto projekty graficzne, witryny www i znaczna ilość poligrafii. Cenimy sobie możliwość obsługi kompleksowej. Standardy jakościowe obsługi klienta w DA STUDIO stoją na bardzo dobrym poziomie. Polecamy.
SANTORI
FILM PROMOCYJNY SANTORI FILM PROMOCYJNY
Super podejście do tematu, pełen profesjonalizm, a efekt końcowy zwala z nóg ! Polecam !!! (TOMEK DYLIKOWSKI)
PROEMA
FILM PROMOCYJNY PROEMA FILM PROMOCYJNY
Miałem niewątpliwą przyjemność współpracować z firmą Da Studio i mogę jedynie gorąco polecić. (MICHAŁ BIELAWSKI)
ROBERT MADZIARZ
TELEDYSK ROBERT MADZIARZ TELEDYSK
To już 5 teledysk gdzie miałem ogromną przyjemność współpracować z Jurkiem Konieczkiem szefem i zarazem producentem oraz Ekipą z DA Studio. Kreatywność i Profesjonalizm oraz szybki czas realizacji, to atuty Firmy! Ostatnia produkcja RobGitarnik & Positive Virus "JESTEŚ PONAD TYM" z tej kuźni jest niewątpliwie najlepszą z 5 o których wspomniałem ale to naturalny proces ewolucji zarówno naszej jak i Firmy DA Studio. Gorąco Polecam !!! Jurek jeszcze raz z całego serca dziękuję!!! Mam nadzieję, że spotkamy się po raz kolejny w wyjątkowych okolicznościach i z dobrych powodów!!!
STOW. MYK DO KULTURY
FILM REPORTAŻOWY STOW. MYK DO KULTURY FILM REPORTAŻOWY
Realizując duży projekt, zależało nam na udokumentowaniu finałowego koncertu , w którym brało udział ponad 100 muzyków i gwiazdy polskiej estrady. Film, jaki otrzymaliśmy jest naszą perełką w całym projekcie. Dziękujemy za współpracę i z pewnością niebawem będziemy działać wspólnie dalej. (MAGDALENA ZIARKOWSKA)
ARIA DENT
WWW/POLIGRAFIA ARIA DENT WWW/POLIGRAFIA
Zlecenie , którego podstawę stanowiła witryna www oraz projekt graficzny na potrzeby poligrafii jak i samą poligrafię zrealizowano błyskawicznie. Stały kontakt, konsultacje i wymiana spostrzeżeń pozwoliły na proste osiągniecie finałowego efektu, który naszą firmę w pełni satysfakcjonuje. DA STUDIO PRODUCTION to profesjonalny i zaufany partner, którego polecamy! (JAROSŁAW JANAS)

Kontakt i SOcialmMediaJak nas znaleźć?

    Back to Top
    Back to Top
    Zamknij Zoom